oferty pracy

Najnowsze oferty pracy w Polsce

Jak wybrać najlepszą ofertę pracy dla siebie?

Jaka odpowiedź nasuwa Ci się kiedy usłyszysz pytanie “dlaczego szukasz pracy”? Bez pracy jest nudno? Lubię pracować? Czy może jednak, muszę zarabiać? To właśnie ta ostatnia odpowiedź jest najpopularniejsza. Praca ma być dla pracownika źródłem dochodu i to właśnie w celach zarobkowych najczęściej poszukują jej zgłaszający się do nas kandydaci.

Na naszej stronie publikujemy oferty pracy z rzetelnymi informacjami dot. wynagrodzenia, zakwaterowania i dodatkowych benefitów jakie oferuje nasz klient. Rzetelność dla nas jest podstawą w relacji z kandydatem, bez niej nie jest możliwe zapewnienie kandydatowi satysfakcji z pracy, którą podejmuje. A to dla agencji pracy największy motywator do działania.

Przeszukując więc oferty pracy zawsze zwracaj uwagę na część oferujemy i zapisanej w niej kwoty. To ile możesz zarobić regulują przepisy prawa, jednak pamiętaj, że mocno wyróżniająca się pod względem warunków finansowych oferta pracy powinna skłonić Cię do szczególnie czujnej weryfikacji legalności zatrudnienia.

Zawsze sprawdź opinie o pośredniku, który proponuje Ci pracę, nie zapomnij też o weryfikacji czy został zarejestrowany w odpowiednim rejestrze (w Polsce tzw. KRAZ. Zawsze też możesz poprosić rekrutera udostępnienie dokumentu potwierdzającego wpis do odpowiedniego rejestru – skorzystaj z tego prawa.

Jeżeli zgadzasz się z nami, że dobra praca to nie tylko spełnione formalności, ale i poczucie bezpieczeństwa i pewność, że na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie osób kompetentnych to z pewnością powinieneś rozważyć przesłanie CV przez nasz formularz.

Czy warto pracować z time2work?

„Szukam pracy” – czy to wyrażenia pasuje do Ciebie? Szukających pracy najbardziej męczy niepewność czy warunki pracy opisane w ofercie to te na których będzie pracował na co dzień. Też tak masz?

Zatem rozgość się na naszej stronie, prześlij CV i pozwól nam działać – gwarantujemy, że to, co w naszej ofercie przedstawi Ci rekruter, będzie do Twojej dyspozycji – jeżeli zmiany to tylko na „+” dla Ciebie.

Deklarujemy Ci:

 • rozwój zawodowy – skorzystasz ze szkoleń,
 • bezpłatne zakwaterowanie – bez dodatkowych opłat, oddamy Ci do dyspozycji miejsce zakwaterowania,
 • legalną pracę – a tylko taką mamy – przed podjęciem zatrudnienia zapoznasz się z brzmieniem umowy, która jasno określi warunki Twojej pracy.

Będziemy Twoim wsparciem, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią ofertę, a nawet ponegocjujemy dla Ciebie jej warunki z pracodawcą. Wszystko to w 100% bezpłatnie.

Nie zwlekaj więc, daj naszym rekruterom znać czego szukasz i… znajdź pracę!!

Jak przebiega proces rekrutacji?

Szukanie pracy z agencją zatrudnienia pozwala Ci uniknąć wysyłania CV do wielu firm, licznych rozmów rekrutacyjnych oraz stresujących negocjacji z pracodawcą. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszenia, a poszukiwania pracy dla Ciebie rozpoczną się!
O tym jak wygląda proces rekrutacji dowiesz się więcej poniżej. Pamiętaj, żadna z agencji pracy nie może żądać od Ciebie wynagrodzenia za zaproponowanie oferty pracy i pomoc w jej podjęciu. Dodatkowo, każda legalnie działająca agencja pracy powinna posiadać numer KRAZ – to numer jaki nadano jej w trakcie rejestracji w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. My chwalimy się numerem 13395.
Zamień „szukam pracy” na „pracuję” – już dziś!

Kroki do zatrudnienia:

 1. Zapoznaj się z ofertami pracy. Wybierz coś dla siebie i wypełnij formularz dostępny pod przyciskiem aplikuj lub zadzwoń do nas
 2. Przedstaw nam swoją kandydaturę (nawet jeśli nie znalazłeś dla siebie oferty): zadzwoń, napisz e-mail, wypełnij formularz. Jeżeli nie znalazłeś oferty dla siebie, jesteś specjalistą w swoim zawodzie, poszukamy pracy za i dla Ciebie.
 3. Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, ustali jakie są Twoje potrzeby, sprawdzi poziom znajomości języka obcego (jeżeli wymagany) i przedstawi oferty bądź możliwości ich poszukiwania.
 4. Otrzymałeś ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania – wyraź zgodę na przekazanie danych do pracodawcy, daj mu się poznać.
 5. Poinformujemy Cię czy zostałeś zatrudniony.
 6. Zostałeś zaakceptowany? – Jeżeli chcesz pomożemy Ci zorganizować transport na miejsce pracy/zakwaterowania. Po uzyskaniu akceptacji Twojej kandydatury wspólnie ustalimy termin podpisania umowy i rozpoczęcia pracy. Przekażemy Ci także informacje o terminie badań lekarskich i innych kwestiach organizacyjnych.
Jak przygotować CV?

CV to dokument, w którym, zawieramy takie dane jak: imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe. Najważniejszą jego częścią jest ta dotycząca Twojego doświadczenia zawodowego, wykształcenia i umiejętności. Dokument ten będzie reprezentował Twoją osobę i pozwoli rekruterowi Cię poznać. Nie zmarnuj swojej szansy i przygotuj Curriculum Vitae w sposób:

 • przejrzysty i czytelny,
 • napisz je pod konkretną ofertę pracy – dzięki temu będziesz mógł podkreślić swoje atuty pod kątem wybranej oferty/pracodawcy,
 • aktualny – przed przesłaniem dokumentu sprawdź czy zawarte w nim informacje są aktualne,
 • szczery – nie chwal się umiejętnościami, których nie posiadasz – w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, rekruter szybko zweryfikuje Twoje kompetencje.

Podpowiadamy – zawieranie, niegdyś standardowej klauzuli “Wyrażam zgodę …” nie jest obecnie obowiązkowe. Dlaczego? Otóż jeżeli aplikujesz na konkretną ofertę rekruter nie potrzebuje Twojej zgody by dane przetwarzać – dąży do nawiązania umowy.

Przesyłając zgłoszenie na wiele ofert pracy, owszem – wyrażasz zgodę – możesz to zrobić przez:

 • przez sam fakt przesłania CV/aplikacji/kliknięcia pola “Wyrażam zgodę…” w formularzu aplikacyjnym,
 • pisemne poprzez dodanie odpowiedniego zapisu, przesyłając ogólne zgłoszenie do naszej agencji. Prawidłowo brzmiąca informacja to:

Wyrażam zgodę (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO) na przetwarzanie danych zawartych w niniejszym CV przez time2work sp. z o.o ul. Niemodlińska 8, Opole w celu realizacji rekrutacji prowadzonych dla klientów time2work przez 1 rok od otrzymania niniejszego zgłoszenia.