Specjalista ds. kluczowych klientów

strona główna Specjalista ds. kluczowych klientów

Branża:

Rolnictwo

Miejsce:

Opole

Stawka godzinowa:

0.00 PLN

Szacowane miesięczne wynagrodzenie: 0.00PLN

Opis pracy:

Dla naszego Klienta, działającego w branży rolniczej od 1990 roku, aktywnego na rynku krajowym i europejskim, prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. kluczowych klientów.

 • obsługa i utrzymywanie dobrych relacji z portfolio obecnych klientów,
 • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, 
 • fachowe doradztwo zorientowane na potrzeby klienta istniejącego jak i nowo pozyskanego,
 • realizacja planów sprzedażowych, 
 • udział w tworzeniu i wdrażaniu nowej strategii sprzedaży,
 • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
 • praca w 70 % w biurze, 30 % w terenie.

Wymagania:

Nasz Klient szuka osoby, która:

 • potrafi aktywnie działać na rynku,
 • jest otwarta na zmiany,
 • jest ciekawa nowych klientów,
 • nieszablonowo podchodzi do budowania relacji z klientami,
 • jest zorientowana na realizację celów i  potrzeby klienta,
 • jest entuzjastą w swojej dziedzinie,
 • posiada bardzo dobre umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,
 • wykazuje zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,
 • posiada minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale handlowym w branży rolniczej,
 • ma wykształcenie wyższe o profilu rolniczym lub pokrewnym  (mechanika, elektronika),
 • zna język angielski lub niemiecki na poziomie min. B2,
 • potrafi obsługiwać komputer oraz zna pakiet MS Office,
 • potrafi pracować w zespole oraz wykazuje się samodzielnością w codziennej pracy,
 • ma prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie: wiedza z zakresu rolnictwa precyzyjnego oraz znajomość obsługi programu CRM.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
 • wynagrodzenie adekwatne do profilu kandydata (2800,00zł netto – 4300,00zł netto) oraz półroczne premie uzależnione od wyników sprzedażowych,
 • pracę w zespole specjalistów, w firmie zlokalizowanej w spokojnym i przyjemnym miejscu Opola,
 • możliwość rozwoju zawodowego poprzez np. uczestnictwo w szkoleniach w najbardziej perspektywicznych i innowacyjnych kierunkach związanych z rolnictwem,
 • możliwość awansu mierzoną głównie poprzez stworzenie i wdrożenie nowej strategii sprzedaży w firmie,
 • pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze,
 • niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop, smartfon oraz inne wg zgłoszonych potrzeb,
 • szkolenia produktowe,
 • benefity pozapłacowe,
 • istnieje opcja dofinansowania do kosztów zakwaterowania – dotyczy kandydatów spoza woj. opolskiego.
https://www.sky2.timetax.pl/files/operator/photo/145/thumb_570x350_19660bf84b0d17c9cec7ec58aaea2c0d.JPG

Rekruter:

Dorota Jaworska

Zdalna rekrutacja

Zwrot podatku

Legalne zatrudnienie

Wsparcie pracowników

Bezpieczny transport

Bezpośrednie zatrudnienie

banner
X

Zapytaj o ofertę

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych zgodnie z treścią

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji marketingowych dotyczących usług firmy time2work sp. z o.o. Administratorem przekazanych danych osobowych jest time2work sp. z o.o. z siedzibą w Opolu ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi pełne i niezbywalne prawo dostępu do podanych danych osobowych włączając w to prawo do ich poprawiania oraz usunięcia.

X

Aplikacja na:

Dane kontaktowe

imię

nazwisko

płeć

telefon

email

prosimy o podanie własnego adresu e-mail, adres ten zostanie przypisany do Twojej aplikacji.

Chcę brać udział w rekrutacjach, które time2work będzie prowadził w przyszłości, dlatego też wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego CV przez okres 1 roku od dnia wpływu lub do momentu wycofania tej zgody.

Za sposób i cel wykorzystywania Twoich danych osobowych oraz za ich bezpieczeństwo odpowiadają Wspoładministratorzy: I: time2work sp. z o.o. z siedzibą ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934 oraz II: Start2Work z siedzibą Zuiderkade 6g, 8301AR Emmeloord (Holandia) KVK.NR: 67428231 BTW.NR: 856984747B01. Firmy te współadministrują danymi osobowymi osób poszukujących pracy. Twoje dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, dlatego też mogą zostać przekazane potencjalnemu pracodawcy i firmom, realizującym usługi biurowe i informatyczne. Dane, które są dla nas niezbędne byśmy mogli Cię rekrutować przetwarzamy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu -art.6 ust.1 lit. F. -art. 221§1 ustawa Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. lub Twojej zgody: art.6 ust.1 lit. A – jeżeli przekazujesz nam w swoim CV dodatkowe informacje o sobie traktujemy to jako zgodę na ich przetwarzanie. (Czas przetwarzania i Twoje prawa...)

Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe traktujemy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji lub przez 6 msc po wpłynięciu zgłoszenia (jeżeli istnieje możliwość wznowienia tego procesu rekrutacji), po tym czasie dane zostaną usunięte. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do Współadministratora I drogą mailową na adres: dane.osobowe@time2work.com.pl z prośbą o:
dostęp do swoich danych,
sprostowanie, usunięcie, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych do innej firmy, wycofanie wyrażanej zgody (jeżeli dotyczy).
zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Możesz także wnieść skargę do organu nadzorczego tj: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez time2work i TimeTax oraz przesyłanie mi komunikatów dot. nowych ofert pracy oraz rozliczeń zagranicznych poprzez e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez time2work i TimeTax oraz przesyłanie mi komunikatów dot. nowych ofert pracy oraz rozliczeń zagranicznych telefonicznie.

Dziękujemy za Twoją zgodę! Zapoznaj się z treścią informacji dot. Twoich danych osobowych

Informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych będą: Współadministrator I: time2work sp. z o.o. ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934, II: TimeTax sp. z o.o. ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 160 517 377. Firmy te współadministrują danymi osobowymi osób wyrażających zgody marketingowe. Twoje dane przetwarzane będą w celu dostarczenia Ci aktualnych ofert pracy i informacji dot. rozliczeń zagranicznych, dlatego też mogą zostać przekazane wyłącznie firmom, realizującym usługi informatyczne. Dane, przetwarzać będziemy na podstawie Twojej zgody -art.6 ust.1 lit. a.

Zgodę wyrażasz dobrowolnie i nie jest ona warunkiem realizacji rekrutacji. Twoje dane osobowe traktujemy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji lub przez 6 msc po wpłynięciu zgłoszenia (jeżeli istnieje możliwość wznowienia tego procesu rekrutacji), po tym czasie dane zostaną usunięte. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do Współadministratora I drogą mailową na adres: dane.osobowe@time2work.com.pl lub do Współadministratora II: drogą mailową na adres: dane.osobowe@timetax.pl z prośbą o: dostęp do swoich danych, o ich:
sprostowanie, usunięcie, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych do innej firmy, wycofanie wyrażanej zgody (jeżeli dotyczy).
zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Możesz także wnieść skargę do organu nadzorczego tj: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.