Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z j. niemieckim

strona główna Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z j. niemieckim

Branża:

Biurowa

Miejsce:

Opole

Stawka godzinowa:

0.00 PLN

Szacowane miesięczne wynagrodzenie: 0.00PLN

Opis pracy:

Cel stanowiska: rozliczanie podatku niemieckiego w firmie TimeTax Sp. z o.o.

Twoje obowiązki:

 • Rozliczanie podatków z wyznaczonych usług TT
  – sporządzanie kalkulacji i rozliczeń podatkowych
  – przygotowywanie wniosków i pism do zagranicznych instytucji
  – kompletowanie brakujących dokumentów
  – interpretacja decyzji i pism z zagranicznych instytucji
  – kontakt telefoniczny i e-mailowy z urzędami zagranicznymi
  – bieżące informowanie klienta o statusie jego sprawy
  – obsługa klienta stacjonarnego, infolinii, poczty elektronicznej, wewnętrznego systemu i komunikatorów internetowych
  – ścisła współpraca z zespołem ds. weryfikacji
  – archiwizacja dokumentów
  – przestrzeganie procedur, standardów i regulaminów wewnętrznych
  – dbanie o wizerunek firmy
  – pogłębianie i aktualizowanie wiedzy nt świadczonych usług przez TT
 • Obsługa wewnętrznego systemu CRM
 • Współpraca z POK (Punktami Obsługi Klienta)
 • Wdrażanie nowych osób do pracy
 • Raportowanie wyników do przełożonego


Praca u nas/Zespół

 Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i perspektywy. Cenimy sobie zdrowy rozsądek, poczucie humoru i wzajemny szacunek w środowisku pracy.  Oczekujemy samodzielności i odpowiedzialności. Zespół Działu Niemieckiego liczy 10 osób. Zespół jest podzielony na specjalistów odpowiedzialnych za weryfikację dokumentów i specjalistów odpowiedzialnych za rozliczanie podatku. 

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe, w tym licencjat lub średnie. Mile widziany kierunek ekonomiczny (rachunkowość, finanse)
 • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (sprawdzana będzie podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
 • dokładność i rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy
 • poważne i odpowiedzialne traktowanie obowiązków służbowych

Oferujemy:

 • umowę o pracę w firmie TimeTax Sp. z o.o.
 • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
 • kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy przez okres próbny
 • pracę w  zespole specjalistów
 • firmowe imprezy integracyjne
 • dofinansowanie do kart multisport, kursów językowych
 • pakiet medyczny PZU
 • pakiet wewnętrznych szkoleń, głównie z wykorzystaniem metodologii Insights Discovery™
 • jasny podział zadań i obowiązków (karta opisu stanowiska pracy)
 • ścieżkę wdrożenia nowego pracownika do organizacji w oparciu o „Procedurę rekrutacji i wdrożenia nowego pracownika do firmy TT”
 • motywację i rozwój zawodowy pracownika przy zastosowaniu wewnętrznego systemu rozmów rozwojowych
 • ścieżkę awansu
 • wynagrodzenie zgodne z wewnętrznym systemem
  wynagradzania i premiowania oraz ścieżką awansu
https://www.sky2.timetax.pl/files/operator/photo/145/thumb_570x350_19660bf84b0d17c9cec7ec58aaea2c0d.JPG

Rekruter:

Dorota Jaworska

Zdalna rekrutacja

Zwrot podatku

Legalne zatrudnienie

Wsparcie pracowników

Bezpieczny transport

Holenderski pracodawca

banner
X

Zapytaj o ofertę

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych zgodnie z treścią

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji marketingowych dotyczących usług firmy time2work sp. z o.o. Administratorem przekazanych danych osobowych jest time2work sp. z o.o. z siedzibą w Opolu ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi pełne i niezbywalne prawo dostępu do podanych danych osobowych włączając w to prawo do ich poprawiania oraz usunięcia.

X

Aplikacja na:

Dane kontaktowe

imię

nazwisko

płeć

telefon

email

prosimy o podanie własnego adresu e-mail, adres ten zostanie przypisany do Twojej aplikacji.

Chcę brać udział w rekrutacjach, które time2work będzie prowadził w przyszłości, dlatego też wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego CV przez okres 1 roku od dnia wpływu lub do momentu wycofania tej zgody.

Za sposób i cel wykorzystywania Twoich danych osobowych oraz za ich bezpieczeństwo odpowiadają Wspoładministratorzy: I: time2work sp. z o.o. z siedzibą ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934 oraz II: Start2Work z siedzibą Zuiderkade 6g, 8301AR Emmeloord (Holandia) KVK.NR: 67428231 BTW.NR: 856984747B01. Firmy te współadministrują danymi osobowymi osób poszukujących pracy. Twoje dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, dlatego też mogą zostać przekazane potencjalnemu pracodawcy i firmom, realizującym usługi biurowe i informatyczne. Dane, które są dla nas niezbędne byśmy mogli Cię rekrutować przetwarzamy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu -art.6 ust.1 lit. F. -art. 221§1 ustawa Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. lub Twojej zgody: art.6 ust.1 lit. A – jeżeli przekazujesz nam w swoim CV dodatkowe informacje o sobie traktujemy to jako zgodę na ich przetwarzanie. (Czas przetwarzania i Twoje prawa...)

Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe traktujemy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji lub przez 6 msc po wpłynięciu zgłoszenia (jeżeli istnieje możliwość wznowienia tego procesu rekrutacji), po tym czasie dane zostaną usunięte. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do Współadministratora I drogą mailową na adres: dane.osobowe@time2work.com.pl z prośbą o:
dostęp do swoich danych,
sprostowanie, usunięcie, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych do innej firmy, wycofanie wyrażanej zgody (jeżeli dotyczy).
zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Możesz także wnieść skargę do organu nadzorczego tj: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez time2work i TimeTax oraz przesyłanie mi komunikatów dot. nowych ofert pracy oraz rozliczeń zagranicznych poprzez e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych przez time2work i TimeTax oraz przesyłanie mi komunikatów dot. nowych ofert pracy oraz rozliczeń zagranicznych telefonicznie.

Dziękujemy za Twoją zgodę! Zapoznaj się z treścią informacji dot. Twoich danych osobowych

Informujemy, że współadministratorami Twoich danych osobowych będą: Współadministrator I: time2work sp. z o.o. ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934, II: TimeTax sp. z o.o. ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 160 517 377. Firmy te współadministrują danymi osobowymi osób wyrażających zgody marketingowe. Twoje dane przetwarzane będą w celu dostarczenia Ci aktualnych ofert pracy i informacji dot. rozliczeń zagranicznych, dlatego też mogą zostać przekazane wyłącznie firmom, realizującym usługi informatyczne. Dane, przetwarzać będziemy na podstawie Twojej zgody -art.6 ust.1 lit. a.

Zgodę wyrażasz dobrowolnie i nie jest ona warunkiem realizacji rekrutacji. Twoje dane osobowe traktujemy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji lub przez 6 msc po wpłynięciu zgłoszenia (jeżeli istnieje możliwość wznowienia tego procesu rekrutacji), po tym czasie dane zostaną usunięte. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do Współadministratora I drogą mailową na adres: dane.osobowe@time2work.com.pl lub do Współadministratora II: drogą mailową na adres: dane.osobowe@timetax.pl z prośbą o: dostęp do swoich danych, o ich:
sprostowanie, usunięcie, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych do innej firmy, wycofanie wyrażanej zgody (jeżeli dotyczy).
zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Możesz także wnieść skargę do organu nadzorczego tj: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.