Rekrutacja Pracowników

Rekrutacja pracowników wydłuża sie i coraz trudniej znaleźć odpowiedniego kandydata? Masz trudności ze znalezieniem pracownika o odpowiednich kompetencjach i doświadczeniu?

Rekrutacja pracowników – jak skrócić ten proces

Gwarantujemy, że w ramach usługi rekrutacji pracowników kompleksowo zbadamy Twoje potrzeby i dzięki współpracy z doświadczonymi headhunterami, coachami i rekruterami wspólnie znajdziemy dla Ciebie pracownika, którego poszukujesz. Działając nie ograniczamy się wyłącznie do polskiego rynku pracy – rekrutujemy również pracowników z Azji, Filipin, a także Wschodu Europy.

Zaproś naszego specjalistę na spotkanie. Porozmawiajmy o prowadzonych przez Ciebie poszukiwaniach pracowników, omówmy Twoje potrzeby kadrowe, a w rezultacie zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie i znajdziemy kandydatów dla Ciebie. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników wykwalifikowanych, jak i tych bez kwalifikacji.

Rekrutacja pracowników z zagranicy a legalizacja ich pracy

Obawiasz się zatrudnienia cudzoziemca przez wzgląd na konieczność legalizacji jego pracy? Sprawdź usługi: wynajmu pracownika i legalizacji pracy cudzoziemca.

Dla nas znalezienie dopasowanej do Twoich oczekiwań kadry jest więcej niż tylko możliwe! Zaproś naszego specjalistę na spotkanie. Omówimy Twoje potrzeby kadrowe, a w rezultacie zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie. Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracowników wykwalifikowanych, jak i tych bez kwalifikacji zarówno z Polski, jak i Wschodu Europy: Ukrainy, Białorusi czy nawet Azji, przykładowo Filipin, Indii.

Rekrutacja pracowników

Jak działa agencja pracy?

Time2work to szyld skrywający zespół kompetentnych ludzi – rekruterów, doradców i logistyków, którzy dzięki posiadanym kompetencjom zmieniają rynek pracy. Agencja pracy znajdzie pracownika odpowiadającego Twoim oczekiwaniom, naszym głównym celem jest łączenie osób poszukujących pracy z firmami poszukującymi pracowników. To, że mamy prawo do świadczenia usług rekrutacji czy użyczenia pracownika potwierdza wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Na czym polega rekrutacja pracownika?

Rekrutacja pracownika to nie tylko jego publikacja ogłoszenia i skierowanie kandydata do Twojej firmy. To usługa, która kompleksowo pozwala uzupełnić Twój zespół o pracowników, którzy zatrudnieni będą bezpośrednio w Twojej firmie, Ty zdecydujesz o formie zatrudnienia, a po rozliczeniu jednorazowej faktury za usługę będziesz mógł skorzystać z okresu gwarancyjnego. Jak działamy i co gwarantujemy?

 • Diagnozujemy potrzeby firmy, oczekiwania i wymagania w stosunku do kandydata do pracy na dane stanowisko pracy. Nasze relacje budujemy poprzez spotkanie w siedzibie Klienta, naszej, spotkanie online lub rozmowę telefoniczną. Jeżeli określenie warunków pracy czy oczekiwań będzie dla Ciebie problematyczne, pomożemy Ci je dookreślić!
 • Przedstawiamy Ci wycenę naszych działań, jeżeli ją zaakceptujesz podpiszemy umowę oraz zlecenie zawierające warunki pracy.
 • Jako agencja pracy przeprowadzamy proces rekrutacyjny – przygotowujemy i publikujemy ofertę pracy, prowadzimy rozmowy rekrutacyjne i selekcjonujemy kandydatów zgodnie z kwalifikacjami jakie wskazałeś jako te niezbędne na danym stanowisku pracy.
 • Z nami to Ty decydujesz, który z kandydatów spełnia Twoje oczekiwania, zatrudnieni pracownicy objęci są gwarancją – to oznacza, że jeżeli pracownik zrezygnuje z pracy dla Ciebie lub nie spełni Twoich oczekiwań, zastąpimy go.

Za każdą zatrudnioną osobę wystawimy jednorazowo fakturę. Rozliczamy się wyłącznie za skuteczne zrekrutowanie pracownika, jeżeli pracownik zrezygnuje z pracy kontynuujemy poszukiwania.

Preferujesz jeszcze wygodniejsza formę zatrudnienia? Rozsiądź się wygodnie i sprawdź:

Pracownicy z zagranicy

Rekrutacja pracowników z Filipin

Jeżeli budujesz zespół międzynarodowy to nie mogłeś lepiej trafić! Mamy doświadczenie w rekrutowaniu pracowników ze Wschodu Europy, jednak ze względu na deficyt specjalistów na tym i naszym rodzimym rynku pracy sięgamy także dużo dalej. Znajdziemy dla Ciebie pracowników z Azji, w tym Filipin, Indii.

Dlaczego warto zatrudnić cudzoziemców z tak dalekich krajów?

 • Są pracowici i preferują pracę w dużej liczbie godzin
 • Porozumiewają się w j. angielskim zmniejsza to barierę językową
 • Mogą pracować w Polsce nawet do 3 lat

Jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie cudzoziemca to warto byś miał na uwadze kwestie związane z jego legalnym zatrudnieniem – przygotowaliśmy usługę legalizacji pracy, w ramach której dobierzemy odpowiednią formę zalegalizowania pracy, a następnie zrealizujemy procedury administracyjne, po to, byś był spokojny o legalność pracy swojego zespołu. Tak być mógł zatrudniać bez dodatkowych trudności.

Zapewniamy

 

Gwarancję zatrudnienia

Pracownik, którego dla Ciebie zrrekrutowaliśmy zrezygnował z podjęcia pracy lub wypowiedział umowę w ciągu określonego w umowie czasu? Bezpłatnie zaproponujemy Ci innego kandydata lub wznowimy proces rekrutacyjny

hand-money

Jednorazową płatność za usługę

world-map

Szeroki zasięg terytorialny

Prowadzimy rekrutacje nie tylko za Wschodnią granicą Polski, ale także na terenie Azji i Afryki. Porozumiewamy się w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim. Dlatego też możemy rekrutować specjalistów z całego Świata

Skontaktuj się z nami

infolinia

Ile kosztuje rekrutacja pracownika?
W przypadku rekrutacji pracowników przygotowujemy indywidualną wycenę Koszt usługi uzależniony jest m. in.:
od wymagań stawianych wobec kandydatów,
rodzaju stanowiska na które poszukiwać będziemy kandydatów,
od liczby rekrutowanych pracowników.
Wynagrodzenie dla time2work płatne jest w terminie 7 dni od daty wystawienia faktury. Pracodawca w ramach opłaconej faktury ma zagwarantowany okres gwarancyjny – oznacza to, że jeżeli w ciągu ustalonego czasu (najczęściej 30 dni) pracownik nie sprosta stawianym mu oczekiwaniom lub zrezygnuje z podjętej pracy, jako agencja przedstawiamy kolejne kandydatury w celu zapełnienia wakatu.
Kto ponosi odpowiedzialność za legalność pracy zrekrutowanego pracownika?
Niezależnie czy rekrutować będziemy obywatela Polski czy innego kraju kwestie legalności zatrudnienia, a więc podpisania umowy, zgłoszenia do ZUS czy uzyskania stosownej podstawy uprawniającej do pracy w Polsce, leżą po stronie Pracodawcy.
Usługę rekrutacji cechuje zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta oznacza to, że usługa agencji pracy polega wyłącznie na znalezieniu kandydata, który spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli interesuje Cię usługa, w ramach której powyższe kwestie zrealizuje za Ciebie agencja pracy sprawdź usługę użyczenia pracowników.
Na jakiej podstawie prawnej zatrudnieni są pracownicy?
Jako pracodawca to Ty decydujesz jaką formę zatrudnienia oferujesz zrekrutowanemu pracownikowi. Ważnym jest by rodzaj umowy określić już na etapie precyzowania oferty – oczekiwań i tego co pracownik zyska dołączając do Twojego zespołu.
Jak długo trwa rekrutacja pracownika?

Czas realizacji usługi jest ściśle powiązany z określanymi na etapie zlecenia warunkami:

– na jakie stanowisko poszukujesz pracownika,

– ilu pracowników rekrutujemy,

– z jakich Państw pracownicy są rekrutowani,

– jakie stawiasz wobec nich oczekiwania.

Ustalając warunki zlecenia możesz podać dokładny termin w jakim chciałbyć zatrudnić pracowników, czy jego realizacja będzie możliwa odpowie Ci nasz specjalista.

Jak zlecić rekrutację?

Zacznij od kontaktu z naszym specjalistą, w czasie trwania rozmowy wstępnej opowiedz czym zajmuje się Twoja firma, gdzie jest zlokalizowana oraz jakich specjalistów poszukujesz. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.  Kolejnym krokiem jest umówienie spotkania lub zdalne wypełnienie formularza zamówienia oraz podpisanie umowy.

Na rynku funkcjonujemy już od 2016 rokue ten czas nauczył nas, że każda firma jest inna, inne są też oczekiwania pracodawców. Dlatego nie bój się pytać, nasz specjalista dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.

Jakie są metody rekrutacji?

Rekrutacja wewnętrzna

Rekrutacja wewnętrzna odnosi się do promowania obecnych pracowników na wyższe stanowiska lub przenoszenia ich do innych działów. Ma to kilka zalet:

 • Znajomość firmy pracownicy już znają kulturę i procedury firmy.
 • Motywacja: daje obecnym pracownikom możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Rekrutacja zewnętrzna

Rekrutacja zewnętrzna polega na szukaniu kandydatów spoza organizacji. Może to obejmować:

 • Ogłoszenia o pracy publikowane w internecie, prasie czy na portalach branżowych.
 • Agencje rekrutacyjne specjalizują się w znajdowaniu kandydatów dla różnych stanowisk.
 • Targi pracy dobre miejsce do nawiązywania kontaktów i prezentowania firmy potencjalnym kandydatom.

Rekrutacja cyfrowa

W dobie cyfryzacji, rekrutacja online staje się coraz bardziej popularna. Obejmuje:

 • Portale z ofertami pracy takie jak LinkedIn, gdzie pracodawcy mogą publikować oferty, a kandydaci aplikować.
 • Media społecznościowe aktywne poszukiwanie kandydatów poprzez profile na platformach typu Facebook czy Twitter.
 • Systemy śledzenia aplikacji automatyzujące proces selekcji kandydatów.

Polecanie pracowników

To metoda, w której obecni pracownicy polecają kandydatów do pracy w firmie. Jest efektywna, ponieważ:

 • Zmniejsza koszty mniej kosztowna niż tradycyjne metody rekrutacji.
 • Wiarygodność polecani kandydaci są często bardziej zaufani.

  Podsumowanie

  Wybór odpowiedniej metody rekrutacji zależy od potrzeb i zasobów firmy. Ważne jest, aby pamiętać, że różne metody mogą przynieść różne wyniki, a elastyczność i dostosowanie do zmieniającego się środowiska rynkowego jest kluczem do sukcesu w rekrutacji. Chcesz mieć pewność zakończenia rekrutacji sukcesem? Zdaj się na nas, znajdziemy pracowników dla Twojej firmy.