O Nas

Agencja pracy time2work sp. z o.o.

Time2work sp. z o.o. to agencja pracy, która elastycznie działa na rynku pracy. Zatrudniając budujemy zespoły pracowników dla naszych klientów stawiamy na kompromis godząc interesy pracownika i pracodawcy, przekonaj się, poznaj nas jako:

Rozwiązanie trudności kadrowych

Poszukujesz partnera, który ze szwajcarską precyzją wskaże Ci kierunek działania? Zaufaj nam! My wiemy, że to Twój czas i pomożemy Ci go wykorzystać!

Nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat i zespół specjalistów w zakresie rekrutacji przełożą się wprost na sukces Twojej firmy.

Proponując Ci nasze usługi nie ograniczamy się do usług świadczonych przez tradycyjne agencje pracy. Zmieniamy się wraz z rynkiem pracy, dlatego sięgamy coraz dalej, także poza granice Polski działamy globalnie. Uzypełnimy Twój zespół o pracowników nie tylko z Polski, ale i o kadrę z Filipin i Azji.

Jako agencja pracy tymczasowej świadczymy kompleksowe usługi od pozyskania kandydata, jego zakwaterowania, po legalizację pobytu i pracy w Polsce. Często pomagamy także w osiedleniu się całej rodziny pracownika, bo kompleksowo, w biznesie znaczy dobrze.

Realizując nasze usługi często sięgamy do wzorca szwajcarskich zegarmistrzów, którym doświadczenie i wiedza pozwalają na podejmowanie decyzji i działań w sposób pewny, precyzyjny, a także skuteczny. Cechy te doskonale odnajdują się w świecie biznesu.

Zdalna rekrutacja

Zwrot podatku

Legalne zatrudnienie

Dajemy wsparcie

Bezpieczny transport

Bezpośrednie zatrudnienie

Potencjalnego pracodawcę

Jesteś na stronie agencji, która stawia na ludzi, na to co dla nich ważne i na ich potrzeby. Dlatego na pytanie o wsparcie w trakcie zatrudnienia, doradztwo w wyborze oferty odpowiadamy:

TAK! Możesz na nas liczyć!

Pod szyldem time2work zatrudniliśmy już kilkatysięcy osób w Polsce.

Jeżeli jesteś specjalistą szukającym zatrudnienia, daj nam znać, poszukamy za i dla Ciebie. Przedstawimy Ci możliwości pracy, a Ty zdecydujesz, która jest dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Nasz zespół codziennie zapewnia legalną, bezpieczną i satysfakcjonującą pracę. Znajdując porozumienie pomiędzy dwoma stronami na rynku pracy.

  • Stawiamy na ludzi – ich umiejętności, ale też potrzeby, dzięki temu pracownik z nami znajduje pracę na długi czas, a pracodawca zespół, który kompetentnie realizuje swoje obowiązki.
  • Dajemy wsparcie – koordynator pomaga zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy w kwestiach związanych z pracą i codziennością.
  • Odpowiadamy na potrzeby – pracodawców i pracowników działając elastycznie.

Misja, wizja i wartości

Nasze certyfikaty:

KRAZ nr 13395 potwierdzający spełnienie wszystkich wymogów prawnych dla agencji pracy tymczasowej, dzięki czemu możemy zaoferować użyczenie pracowników tymczasowych.

Firma time2wok sp z.o.o. uzyskała Subwencję Finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Małych i Średnich Firm” finansowanego przez PFR.