O Nas

Agencja pracy time2work sp. z o.o.

Time2work sp. z o.o. to agencja pracy, która elastycznie działa na rynku pracy, zatrudniając budujemy zespoły pracowników dla naszych klientów, stawiając na kompromis godzimy interesy pracownika i pracodawcy, przekonaj się, poznaj nas jako:

Potencjalnego pracodawcę

Pod szyldem time2work zatrudniliśmy już kilkaset osób, nie mniej pracowników znalazło pracę za granicą.

Jeżeli jesteś specjalistą szukającym zatrudnienia, daj nam znać, poszukamy za i dla Ciebie, nie ważne czy szukasz pracy w Polsce czy za granicą. Przedstawimy Ci możliwości pracy, a Ty zdecydujesz, która jest dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Nasz zespół codziennie zapewnia Państwu legalną, bezpieczną i satysfakcjonującą pracę. Obecnie rekrutujemy dla niemieckich i polskich pracodawców.

Szukasz jej?

Jesteś na stronie agencji, która stawia na ludzi, na to co dla nich ważne i na ich potrzeby. Dlatego na pytanie o wsparcie w trakcie zatrudnienia, doradztwo w wyborze oferty odpowiadamy:

TAK! Możesz na nas liczyć!

Jesteśmy związani ze spółką TimeTax, która z powodzeniem od 2006 roku świadczy usługi rozliczenia podatków dla osób pracujących za granicą, w tym Holandii, Niemczech, Austrii czy Belgii. Dzięki temu mogą Państwo skorzystać z usług profesjonalistów w zakresie rozliczeń i powiększyć swoje wynagrodzenie o otrzymany zwrot podatku korzystając z 50% rabatu!!!

Zdalna rekrutacja

Zwrot podatku

Legalne zatrudnienie

Dajemy wsparcie

Bezpieczny transport

Bezpośrednie zatrudnienie

Rozwiązanie trudności kadrowych

Poszukujesz partnera, który ze szwajcarską precyzją wskaże Ci kierunek działania? Zaufaj nam! My wiemy, że to Twój czas i pomożemy Ci go wykorzystać!

Nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat i zespół specjalistów w zakresie rekrutacji, przełożą się wprost na sukces Twojej firmy.

Proponując Ci nasze usługi nie ograniczamy się do usług świadczonych przez tradycyjne agencje pracy. Zmieniamy się wraz z rynkiem pracy, dlatego sięgamy coraz dalej, także poza granice Polski działamy globalnie. Dostarczymy Ci pracowników nie tylko zza Wschodniej granicy Polski, ale także z Azji, przykładowo, z Indii czy Filipin.

Jako agencja pracy tymczasowej świadczymy kompleksowe usługi od pozyskania kandydata, zakwaterowania, po legalizację jego pobytu i pracy w Polsce, a często pomagamy także w osiedleniu się całej rodziny pracownika, bo kompleksowo w biznesie znaczy dobrze. Więcej o naszych usługach przeczytacie Państwo na stronie oferta dla biznesu.

Realizując nasze usługi często sięgamy do wzorca szwajcarskich zegarmistrzów, którym doświadczenie i wiedza pozwalają na podejmowanie decyzji i działań w sposób pewny, precyzyjny, a także skuteczny. Cechy te doskonale odnajdują się w świecie biznesu.

  • Stawiamy na ludzi – ich umiejętności, ale też potrzeby, dzięki temu pracownik z nami znajduje pracę na długi czas, a pracodawca zespół, który kompetentnie realizuje swoje obowiązki.
  • Dajemy wsparcie – koordynator pomaga zarówno pracownikowi jak i pracodawcy w kwestiach związanych z pracą i codziennością.
  • Odpowiadamy na potrzeby – pracodawców i pracowników działając elastycznie znajdujemy porozumienie między dwiema stronami rynku pracy.

Nasze certyfikaty:

KRAZ nr 13395 potwierdzający spełnienie wszystkich wymogów prawnych dla agencji pracy tymczasowej, dzięki czemu możemy zaoferować użyczenie pracowników tymczasowych.

Firma time2wok sp z.o.o. uzyskała Subwencję Finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Małych i Średnich Firm” finansowanego przez PFR.