Baza

Wiedzy

Zespół time2work „od kuchni”

lis 26, 2019

[:pl]W 2016 roku zaczynaliśmy od 2 osób. Na dzień dzisiejszy zespół time2work liczy 24 pracowników.

W ciągu tych 3 lat potrzeby rynku pozwoliły nam się rozwinąć z mikro do małej firmy. Trend sięgania do agencji pracy jako wsparcia w procesach rekrutacyjnych i outsourcingowych przez pracodawców nadal się utrzymuje, a nawet wzrasta. Dlatego też nasza misja brzmi:

Pomagamy rozwijać się firmom poprzez dostarczanie odpowiedniej kadry, a pracownikom pomagamy podnosić standard życia.

Jednak nasza firma nie istniałaby gdyby nie ludzie, którzy ją tworzą i dbają o jej przyszłość. Stąd czas najwyższy przedstawić kto pracuje w time2work.

  • Zarząd – Basia, Jacek, Rafał. Ludzie od zadań specjalnych, czyli finanse, technologie, zarządzanie, sprzedaż i rozwój firmy.
  • Sprzedaż – Robert, Monika, Dima i Klaudia. Osoby dbające o przekazywanie nowych zleceń na wewnętrznych cyklicznych spotkaniach poniedziałkowych, oraz jakość obsługi klientów.
  • Rekrutacje – Daria, Diana, Iryna, Klaudia, Angela, Anatolij, Dorota. Najliczniejszy zespół, odpowiedzialny za procesy rekrutacyjne dla naszych klientów, stanowiący core działalności time2work. Mamy bardzo dobre opinie jeśli chodzi o dbałość o kandydatów, szczególnie z Filipin.
  • Legalizacja – Oleksandra, Nataliia, Daria. Dziewczyny mają co robić na co dzień. Jest to praca, która wymaga bardzo dobrej organizacji pracy ze względu na sporą ilość dokumentów oraz bieżącą wiedzę formalno-prawną. Dodam, że legalność zatrudnienia cudzoziemców jest naszą drugą specjalizacją po rekrutacjach.
  • Logistyka – Dima, Oleksandra, Kuba, Anatolii. Ci ludzie są w ciągłym ruchu. Na ich głowie są tematy niespotykane, niejednokrotnie trudne i wymagające dużej asertywności, sprawności fizycznej i dyplomacji.
  • Kadry i rozliczenia – Andrzej, Agata, Ilona, Żaneta. Te osoby obsługują nie tylko time2work, ale również naszą spółkę matkę timetax, więc pełen szacunek dla ich pracy.
  • Marketing – Paulina i Daria. Czym byłaby sprzedaż bez marketingu i odwrotnie? Sile działania w mediach społecznościowych i Internecie zawdzięczamy właśnie tym pracownikom. Dorzucamy RODO i mamy komplet.
  • HR – Dorota. HR miękki, czyli ten który najtrudniej zmierzyć i przełożyć na wyniki finansowe. Rekrutacje, szkolenia, doradztwo i coaching wewnętrzny, zarówno w time2work jak i timetax, oraz dla klientów zewnętrznych.

To co nas wszystkich łączy to fakt, że na co dzień pracujemy z ludźmi, dlatego liczy się dobra atmosfera w firmie, jasne zasady współpracy i elastyczne podejście do kandydatów oraz klientów. Natomiast praca w środowisku międzykulturowym uczy nas tolerancji i otwiera na nowe doświadczenia.

Dorota Jaworska, HRBP time2work, Coach ACC ICF, Akredytowany Konsultant Insights Discovery™, Certyfikowany Trener Biznesu.[:]

+ posts

Ostatnie wpisy

Jak uzyskać wizę typu d dla cudzoziemca?

Jak uzyskać wizę typu d dla cudzoziemca?

Jak uzyskać wizę typu D dla cudzoziemca? Odpowiadamy O wydanie wizy pracowniczej wnioskuje zawsze cudzoziemiec. Stosowny wniosek składany jest w odpowiedniej placówce dyplomatycznej kraju do którego cudzoziemiec zamierza wjechać Procedura aplikacyjna na wizę typu D...

Pomoc w legalizacji pracy, czy warto skorzystać?

Pomoc w legalizacji pracy, czy warto skorzystać?

Skorzystanie z usług eksperta do spraw legalizacji pobytu i pracy może przynieść wiele korzyści oraz ułatwić cały proces formalności związanych z legalnym pobytem i pracą w danym kraju. Dlaczego warto skorzystać z pomocy w legalizacji pracy: Znajomość prawa i...

Do kiedy obywatel Ukrainy może przebywać legalnie w Polsce?

Do kiedy obywatel Ukrainy może przebywać legalnie w Polsce?

[:pl]Nurtuje Cię pytanie do kiedy obywatel Ukrainy może przebywać legalnie w Polsce? Odpowiadamy!   Pobyt obywateli Ukrainy w Polsce uznaje się za legalny do 4 marca 2024 r, to na mocy Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem...