Baza

Wiedzy

Pokoje pracownicze do wynajęcia

paź 1, 2019

[:pl]

Kwatery dla pracowników

W 2019 roku ważne zezwolenia na pobyt posiadało 372 tys. cudzoziemców. Wzrastające zainteresowanie pracownikami zza granicy często związLokalizacja prószkowaane jest z trudnościami związanymi ze znalezieniem zakwaterowania dla pracownika. Dostrzegliśmy te trudności i przygotowaliśmy dla Państwa ofertę współpracy w zakresie najmu pokoi pracowniczych – w województwie Opolskim.

Dlaczego ta oferta jest istotna? Cudzoziemcy często szukając zatrudnienia zwracają uwagę na warunki i koszt zakwaterowania. Znalezienie zakwaterowania równie często stanowi trudność, gdyż właściciele nieruchomości niechętnie udostępniają kwatery cudzoziemcom. My swoją nieruchomość specjalnie dla nich przygotowaliśmy.

Sprawdźcie  jakie warunki oferujemy Państwu i Państwa kandydatom

Kilka słów o nieruchomości

Nieruchomość zlokalizowana jest w Prószkowie w powiecie opolskim – 12 km od stolicy naszego województwa, 20 km od Krapkowic, 30 km od Głogówka. W nieruchomości można zakwaterować obecnie 13 osób w pokojach przeznaczonych dla od 3 do 5 pracowników.

Wśród pokoi można wskazać pokój:

  • 5-osobowy wyposażony w szafy tekstylne, szafki nocne oraz lodówkę,
  • 5-osobowy wyposażony w komody wolnostojące, szafki nocne oraz lodówkę,
  • 3-osobowy wyposażony w szafę oraz szafki nocne.

W każdym pokoju najemcy znajdą szafę bądź pojemną komodę, stoły i krzesła bądź fotele, łóżka, kołdry, poduszki i pościel. Wszystkie pokoje mają dostęp do wspólnej, przestronnej i jasnej kuchni. W której znaleźć można pełne wyposażenie od sprzętu AGD przez zastawę stołową po wszelkiego rodzaju niezbędne garnki i akcesoria kuchenne.

W dostępnej części obiektu założono nową, bezpieczną instalację elektryczną i wodnokanalizacyjną.

Obiekt położony jest na dużej działce, którą pracownicy mogą wykorzystywać jako teren rekreacyjny.

Pokój 3 osobowy

Pokój 4 osobowy

Łazienka z prysznicem i wanną

Ogólnodostępna kuchnia

Korzyści

  • Lokalizacja czyni nieruchomość atrakcyjną pod względem niewielkiego dystansu do zakładów pracy.
  • Możliwość zakwaterowania swoich pracowników w wyposażonych pokojach. Co poprawi atrakcyjność Państwa ofert pracy skierowanych do cudzoziemców.

Szukasz kwatery dla pracownika? Skontaktuj się z nami:

Jakubem Wikowskim T: +48 505 698 268; E: jakub@time2work.pl lub polecamy wypełnienie formularza

[:]

Website | + posts

Zadbam o to byś w kwestiach poszukiwania pracowników był na bieżąco

Ostatnie wpisy

Jak uzyskać wizę typu d dla cudzoziemca?

Jak uzyskać wizę typu d dla cudzoziemca?

Jak uzyskać wizę typu D dla cudzoziemca? Odpowiadamy O wydanie wizy pracowniczej wnioskuje zawsze cudzoziemiec. Stosowny wniosek składany jest w odpowiedniej placówce dyplomatycznej kraju do którego cudzoziemiec zamierza wjechać Procedura aplikacyjna na wizę typu D...

Pomoc w legalizacji pracy, czy warto skorzystać?

Pomoc w legalizacji pracy, czy warto skorzystać?

Skorzystanie z usług eksperta do spraw legalizacji pobytu i pracy może przynieść wiele korzyści oraz ułatwić cały proces formalności związanych z legalnym pobytem i pracą w danym kraju. Dlaczego warto skorzystać z pomocy w legalizacji pracy: Znajomość prawa i...

Do kiedy obywatel Ukrainy może przebywać legalnie w Polsce?

Do kiedy obywatel Ukrainy może przebywać legalnie w Polsce?

[:pl]Nurtuje Cię pytanie do kiedy obywatel Ukrainy może przebywać legalnie w Polsce? Odpowiadamy!   Pobyt obywateli Ukrainy w Polsce uznaje się za legalny do 4 marca 2024 r, to na mocy Ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem...